На території Мирогощанської ОТГ діє карантин. Його ввели через випадки сказу в тварин.
Через це сьогодні, 7 лютого, поблизу населених пунктів Дубенського району відстрілюватимуть червону лисицю.
Мисливці просять не випускати домашніх тварин.

На території Мирогощанської ОТГ діє карантин. Його ввели через випадки сказу в тварин.
Через це сьогодні, 7 лютого, поблизу населених пунктів Дубенського району відстрілюватимуть червону лисицю.
Мисливці просять не випускати домашніх тварин.