Йдеться про заступницю начальника одного з управлінь Самарівської міської ради та інженера з технічного нагляду підрядної компанії. Вони заволоділи майже 7 млн грн під час ремонту шкільних укриттів.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Нацполіцію.
Зловмисники організували фінансову оборудку з коштами місцевого бюджету, виділеними на реконструкцію бомбосховищ у чотирьох місцевих навчальних закладах.
Нині обвинувальний акт скеровано до суду. За скоєне фігурантам загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Нагадаємо, на Рівненщині поліцейські зірвали «бізнес» із незаконного виїзду чоловіків за кордон.
