Регіон РівнеНа Басовкуті нетверезий водій в'їхав у бордюр

На Басовкуті нетверезий водій в’їхав у бордюр

У Рівному на вулиці Басівкутська сталася Дорожньо-транспортна пригода.

Водій автомобіля “ВАЗ” напідпитку в’їхав у бордюр.

Патрульні проводили огляд на стан сп’яніння на місці за допомогою приладу “Drager”. Прилад показав 1,42 проміле.

Джерело: РадіоТрек 

Також підписуйтеся на наш паблік у фейсбуці Rivne Online 2.0

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc