Міський голова Олександр Третяк зустрівся з спортсменами Рівненського регіонального центру “Інваспорт”, котрі на Кубку світу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору вибороли шість призових нагород.
Про це інформує Рівненська міська рада.

Під час зустрічі спортсмени розповіли очільнику міста про враження від змагань та поділилися своїми планами на майбутнє. Міський голова подякував спортсменам за їх активну життєву позицію та подарував комплекти спортивної форми.

– Мені надзвичайно приємно сьогодні зустрітись з вами. Ваші досягнення вражають. Впевнений, що люди сильні духом, сильні і фізично, – зазначив міський голова Олександр Третяк.

Нагадаємо, що з 5 квітня по 9 квітня 2021 року в місті Кемер (Туреччина) проходив Кубок світу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору.
- Давид Хорава у ваговій категорії до 66 кг золоту нагороду;
- Олександр Назаренко у ваговій категорії до 90 кг золоту нагороду;
- Анжела Гаврисюк у ваговій категорії до 63 кг золоту нагороду;
- Людмила Логацька у ваговій категорії до 57 кг срібну нагороду;
- Анастасія Гарник у ваговій категорії +78 кг срібну нагороду;
- Юлія Іваницька у ваговій категорії до 48 кг бронзову нагороду;
- Олександр Помінов у ваговій категорії до 100 кг посів 5 місце.
- Олександр Шаблій у ваговій категорії до 66 кг посів 8 місце.


Підготовку спортсменів до змагань здійснювали Заслужений тренер України, тренер Рівненського регіонального центру «Інваспорт» Михайло Романкевич, Заслужений тренер України Ірина Качковська, Залужений тренер України Анатолій Мошковський та тренер Іван Іваницький.
