Регіон РівнеМешканців Рівненщини попередили про небезпеку 14 січня

Мешканців Рівненщини попередили про небезпеку 14 січня

На вівторок, 14 січня, на Рівненщині оголосили підвищений рівень небезепечності.  

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненський обласний гідрометцентр.

Зокрема, впродовж доби на дорогах у Рівному та області очікується ожеледиця.

Погодні умови можуть призвести порушення руху транспорту. Оголошено I рівень небезпечності, жовтий.

Нагадаємо, журналісти Рівне Онлайн склали для вас програму куди ж можна піти у місті 13-17 січня. Переконані, що кожен знайде, щось до смаку: і дорослі, і діти.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc