Регіон РівнеМешканці однієї вулиці у Рівному залишилися без газу

Мешканці однієї вулиці у Рівному залишилися без газу

Сьогодні 3 липня у Рівному мешканці однієї вулиці залишилися без газу. Проте, щоб відновити рівнянам газопостачання є умова.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську філію «Газмережі»

Фахівці обстежуватимуть будинки по вулиці Романа Шухевича, 18.

Щоб пришвидшити робочий процес, рівнян просять фахівцям надати вільний доступ до газових приладів у кожному помешканні.

Нагадаємо, рівнянин викликав патрульних і заявив, що у нього “вкрали совість”.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc