Регіон РівнеМертвого лева знайшли на сміттєзвалищі заводу на Рівненщині 

Мертвого лева знайшли на сміттєзвалищі заводу на Рівненщині 

На території Костопільського заводу на сміттєзвалищі знайшли мертвого лева. Відповідна публікація з’явилася у соцмережах. Наразі правоохоронці здійснюють перевірку стосовно цього інциденту.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.

Попередньо відомо, що лев загинув через онкологічне захворювання. Наразі правоохоронці перевіряють документацію, опитує персонал заводу з утилізації відходів та зоопарку для з’ясування усіх деталей.

Додамо, що у коментарях під дописом у Телеграм-каналі Рівне-1283 уважні користувачі помітили, що на світлині, крім мертвого лева, є ще й інші, не живі тварини. Зокрема, у верхньому правому кутку можна розглянути мертвого журавля, тварину схожу на мавпу.

Нагадаємо, є загиблі від вибуху гранати на Рівненщині

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc