Регіон РівнеМер Рівного кожного місяця отримуватиме премію (ФОТО)

Мер Рівного кожного місяця отримуватиме премію (ФОТО)

Міському голові Рівного, Олександру Третяку, планують виплачувати кожного місяця премію у розмірі 150% від його заробітної плати.

Про це інформує Рівненська міська рада. Відповідний проект рішення з’явився на сайті.

З документу випливає, що Олександр Третяк отримуватиме надбавку до зарплати за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50% від посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.

Крім цього, мер Рівного до професійного свята матиме премію у розмірі посадового окладу та щорічну матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.

Читайте також: Третяк зустрівся з нардепкою політпартії “Голос” (ФОТО)

Також підписуйтеся на наш паблік у фейсбуці Rivne Online 2.0
Підписуйтесь на наш телеграм канал Рівне Online
Цікаві новини на інстаграм-спільноті rivne.online

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc