Регіон РівнеМайже 100 дітей з Сумщини приїхали на оздоровлення на Рівненщину

Майже 100 дітей з Сумщини приїхали на оздоровлення на Рівненщину

Це діти з Білопільської, Конотопської, Охтирської та Сумської громад, що перебувають під постійними обстрілами ворога.

Про це інформує очільник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

Упродовж двох тижнів вони відпочиватимуть в одному з оздоровчих закладів на Дубенщині. Для юних гостей запланована насичена програма, зокрема, екскурсії та театральні вистави.

Приїхали діти з Сумщини на запрошення Рівненської ОДА в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч. Згуртовані громади».

Нагадаємо, у Рівному вчора відбувся фестиваль шкільних вертепів (ФОТО та ВІДЕО).

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc