Регіон РівнеЛюди стояли на колінах: на Рівненщині попрощалися із загиблим бійцем (ФОТО)

Люди стояли на колінах: на Рівненщині попрощалися із загиблим бійцем (ФОТО)

У Дубровиці відбулась церемонія прощання із загиблим бійцем Збройних сил України – Максимом Абрамовичем. Військовий разом із своїми трьома побратимами загинув 26 березня внаслідок ворожого обстрілу в зоні ООС.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

Сьогодні віддати останню шану загиблому воїну прийшли перший заступник голови ОДА Сергій Подолін, керівники району й громади, рідні та близькі, військові побратими, бойові товариші, сотні небайдужих мешканців міста.

Стоячи на колінах, проводжали в останню путь бійця його земляки.

Читайте також: На Рівненщині п’яний чоловік ледь не вбив молотком 60-річну жінку (ФОТО)

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc