Вісім медичних закладів Рівненщини вже цього літа отримають сучасні телемедичні прилади французького виробництва. Вони дозволятимуть діагностувати хвороби шкіри та серцево-судинної системи на ранніх етапах.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
Устаткування зможе працювати до 24 годин автономно. Це відкриває нові можливості для надання медичних послуг у віддалених громадах.
Нагадаємо, повідомили скільки безробітних на Рівненщині залучили до «Армії відновлення».
