Ліцей у Рівному продовжує збирати кошти для ЗСУ. Під час чергового благодійного ярмарку учні, батьки та вчителі обласного наукового ліцею зібрали понад 102 тисячі гривень на підтримку українських військових.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Рівненської обласної ради Андрія Карауша.
Ліцей у Рівному продовжує збирати кошти для ЗСУ від початку повномасштабного вторгнення. Відтак, завдяки благодійним ярмаркам вдалося передати для війська майже 4 мільйони гривень.
Під час ярмарків учні продають випічку, солодощі та власноруч виготовлені вироби. До ініціативи активно долучаються батьки та педагогічний колектив.



Зібрані цього разу 102 300 гривень спрямують на допомогу працівнику ліцею та двом випускникам, які нині виконують бойові завдання на передовій. Крім того, раніше одному з випускників уже передали безпілотник.
Нагадаємо, Рівне відвідала Генеральна секретарка ALDA: в області можуть відкрити представництво асоціації.
