Регіон РівнеЛікаря з Рівненщини відзначив президент України

Лікаря з Рівненщини відзначив президент України

Президент України Володимир Зеленський присвоїв заслужені звання для чотирьох жителів Рівненщини.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація. 

«Заслуженим лікарем України» став Анатолій Миронець – головний лікар КЗ «Корецька обласна лікарня відновного лікування» Рівненської обласної ради.

Також, звання «Заслужений вчитель України» присвоєно для Наталії Поліщук – учительці Мізоцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I–II ступенів – ліцей» Здолбунівської районної ради.

Звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» присвоєно:

Петру Котку – директорові закладу об’єднання громадян «Березнівська дитячо-юнацька спортивна школа «Колос» територіальної організації ГО «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» у Рівненській області;

Сергію Шевчуку – начальникові управління виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc