Регіон РівнеЛід на водоймах Рівненщини стає небезпечним: рятувальники попереджають про ризик

Лід на водоймах Рівненщини стає небезпечним: рятувальники попереджають про ризик

Лід на водоймах Рівненщини поступово руйнується та відходить від берегів, тому вихід на кригу може становити загрозу життю.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Рівненської обласної ради Андрія Карауша.

Лід на водоймах Рівненщини стає небезпечним попри значну товщину, адже через потепління його структура поступово втрачає міцність. Уже наступного тижня синоптики прогнозують плюсову температуру навіть у нічний час, а вдень повітря прогріватиметься до +12°C.

Фото з тг-каналу А. Карауша

Станом на 28 лютого, за даними РОКАРСВО, товщина криги на водоймах області становить:

  • Хрінницьке водосховище — до 45 см
  • Біле озеро — 30–40 см
  • Басівкутське водосховище — 40–50 см

Фахівці наголошують: у сонячну погоду лід починає відходити від берегів і стає рихлим, тому навіть значна товщина не гарантує безпеки.

Фото з тг-каналу А. Карауша
Фото з тг-каналу А. Карауша

Жителів Рівненської  області закликають утриматися від виходу на кригу та обов’язково попередити про небезпеку дітей і близьких.

До слова, за сезон льодоставу спеціалісти РОКАРСВО вже врятували трьох людей, а ще у 15 випадках надали допомогу або запобігли можливим трагедіям.

Нагадаємо, у Рівному впорядкували прибережну зону Усті.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc