Лід на водоймах Рівненщини поступово руйнується та відходить від берегів, тому вихід на кригу може становити загрозу життю.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Рівненської обласної ради Андрія Карауша.
Лід на водоймах Рівненщини стає небезпечним попри значну товщину, адже через потепління його структура поступово втрачає міцність. Уже наступного тижня синоптики прогнозують плюсову температуру навіть у нічний час, а вдень повітря прогріватиметься до +12°C.

Станом на 28 лютого, за даними РОКАРСВО, товщина криги на водоймах області становить:
- Хрінницьке водосховище — до 45 см
- Біле озеро — 30–40 см
- Басівкутське водосховище — 40–50 см
Фахівці наголошують: у сонячну погоду лід починає відходити від берегів і стає рихлим, тому навіть значна товщина не гарантує безпеки.


Жителів Рівненської області закликають утриматися від виходу на кригу та обов’язково попередити про небезпеку дітей і близьких.
До слова, за сезон льодоставу спеціалісти РОКАРСВО вже врятували трьох людей, а ще у 15 випадках надали допомогу або запобігли можливим трагедіям.
Нагадаємо, у Рівному впорядкували прибережну зону Усті.
