Регіон РівнеКоваль провів важливу нараду з керівниками районів та громад Рівненщини

Коваль провів важливу нараду з керівниками районів та громад Рівненщини

Очільник Рівненщини Олександр Коваль провів нараду з керівниками районів та громад. Обговорили важливі питання розвитку та безпеки.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.

Місцеві бюджети: За перше півріччя громади отримали 5,8 млрд грн. Це на понад 21% більше, ніж торік. Закликав розумно використовувати кошти й мати резерв на випадок надзвичайних ситуацій.

Освіта: Лише 16 громад почали використовувати держсубвенцію за проєктом «Нова українська школа». Інші громади мають активніше долучитися, щоб модернізувати навчання.

Ментальне здоров’я: Уже працюють три Центри ментального здоров’я – у Рівному, Вараші та Березному. Незабаром відкриють ще три – у Дубні, Костополі та Сарнах.

Декомунізація: Не всі громади завершили процес. Нагадав, що закон треба виконувати, а російсько-радянські назви й символи мають зникнути.

Новий проєкт: Запускається ініціатива «Офіцер-рятувальник громади». 55 фахівців допомагатимуть громадам в питаннях безпеки, захисту та евакуації.

Нагадаємо, позачергове засідання комісії ТЕБ і НС скликали на Рівненщині: що сталося.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc