Очільник Рівненщини Олександр Коваль провів нараду з керівниками районів та громад. Обговорили важливі питання розвитку та безпеки.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
Місцеві бюджети: За перше півріччя громади отримали 5,8 млрд грн. Це на понад 21% більше, ніж торік. Закликав розумно використовувати кошти й мати резерв на випадок надзвичайних ситуацій.
Освіта: Лише 16 громад почали використовувати держсубвенцію за проєктом «Нова українська школа». Інші громади мають активніше долучитися, щоб модернізувати навчання.
Ментальне здоров’я: Уже працюють три Центри ментального здоров’я – у Рівному, Вараші та Березному. Незабаром відкриють ще три – у Дубні, Костополі та Сарнах.
Декомунізація: Не всі громади завершили процес. Нагадав, що закон треба виконувати, а російсько-радянські назви й символи мають зникнути.
Новий проєкт: Запускається ініціатива «Офіцер-рятувальник громади». 55 фахівців допомагатимуть громадам в питаннях безпеки, захисту та евакуації.
Нагадаємо, позачергове засідання комісії ТЕБ і НС скликали на Рівненщині: що сталося.
