Регіон РівнеКондуктор вигнала дитину з тролейбусу: в "Рівнеелектроавтотранс" відреагували на конфлікт

Кондуктор вигнала дитину з тролейбусу: в “Рівнеелектроавтотранс” відреагували на конфлікт

В “Рівнеелектроавтотранс” відреагували на конфлікт, який виник вчора у тролейбусі. 

Про це журналістам Rivne Online повідомив директор “Рівнеелектроавтотранс” Ткачук Валентин. 

Мова йде про інцидент у тролейбусі, коли кондуктор вигнала 13-річну дівчинку з громадського транспорту на мороз через надірвані гроші.

Детальніше читайте тут: У Рівному кондуктор вигнала дитину з тролейбуса на мороз.

– Ми знаємо про цю ситуацію. Кондуктор не правильно повела себе у громадському транспорті. Також не коректно вчинила на кінцевій зупинці по-відношенню до батьків дитини. Через це і приїздили поліцейські. Якби вона вибачилася, то можливо конфлікту і не було. Зараз ситуація дійсно важка і кондуктори працюють в режимі постійного стресу, що підсилюється умовами пандемії, – розповів Валентин Ткачук.

Також директор “Рівнеелектроавтотранс” повідомив, що кондуктор тролейбусу №9 наразі відсторонений від роботи поки буде тривати внутрішнє розслідування.

– Поки заяви від мами дівчинки не було. Якщо вона буде – прийматимемо міри. Після пояснень кондуктора буде прийнято рішення щодо її покарання чи звільнення. Попередньо просимо вибачення у батьків та дитини, – каже директор “Рівнеелектроавтотранс”.

Нагадаємо, що вчора кондуктор на мороз вигнала дівчинку через те, що та хотіла розрахуватися за проїзд надірваними грошима. Пасажири байдуже відреагували на цю ситуацію.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc