Регіон Рівне"Керівництво ДСНС вважає, що мешканці мають за ними "підтирати", - рівнянин скаржиться...

“Керівництво ДСНС вважає, що мешканці мають за ними “підтирати”, – рівнянин скаржиться на рятувальників (ВІДЕО\ФОТО))

Рівнянин Анатолій Лащук надіслав до редакції сайту Rivne online відеозвернення. У ньому йдеться, що третього квітня, працівники ДСНС набирали воду з резервуару між будинками по вулиці Червоногірській. Після чого залишили подвір’я в неналежному стані. 

Павло Невесенко
Павло Невесенко
"І що тут саме цікаво, ти ж маєш точно так само, такі ж окуляри"

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc