На Рівненщині за добу зафіксували три випадки переохолодження та обмороження. Двох чоловіків госпіталізували у стані середньої важкості.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУ ДСНС у Рівненській області.
Зокрема, на Дубенщині в селі Верба до лікарні доправили 67-річного чоловіка. Аналогічний стан у 56-річного жителя Вараша, якого також госпіталізували.
Ще один випадок стався на Сарненщині. У селі Немовичі 60-річного чоловіка доставили до медзакладу із загальним переохолодженням. Попри зусилля лікарів, на жаль, врятувати його не вдалося.
Нагадаємо, смертельна ДТП сталася на Рівненщині (ФОТО).
