На Рівненщині спостерігається зріст кількості хворих на грип, ГРВІ та COVID-19. За минулі сім днів в області зареєстровано 6366 випадків, з них 873 – на COVID-19.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на очільника Рівненської ОВА Олександра Коваля.
Медики попереджають, що пік захворюваності може бути наприкінці вересня- на початку жовтня. Тому рекомендують подбати про профілактику та захист.
Основні поради:
- вакцинація;
- миття рук, провітрювання приміщення, використання маски у місцях скупчення людей;
- при перших симптомах залишайтесь вдома та звертайтесь до сімейного лікаря.
Нагадаємо, через ускладнення від коронавірусу на Рівненщині померла жінка.
