Ексочільник Рівненського ОТЦК отримав підозру через можливе зловживання службовим становищем. Слідчі встановлюють усі обставини справи та проводять додаткові перевірки.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Національну поліцію України.
Відповідно до умов договору компанія поставила 16 пікапів на загальну суму понад 17,5 млн грн, попередньо завищивши їхню ціну для отримання незаконного прибутку.
Ексочільник Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки не проконтролював проведення закупівлі, що спричинило збитки понад 800 000 гривень.
Оперативники управління стратегічних розслідувань Нацполіції в Рівненській області зібрали докази причетності посадової особи до правопорушення. Слідчі ТУ ДБР у м. Хмельницькому повідомили ексочільнику Рівненського ОТЦК про підозру, кваліфікувавши його дії за ч. 4 ст. 425 Кримінального кодексу України.
За недбале ставлення до військової служби в умовах воєнного стану передбачене покарання – позбавлення волі до восьми років.
Слідство триває під керівництвом Рівненської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону.
Нагадаємо, у Рівненській області повідомили про підозру лікарю ВЛК.
