Завтра, 13 березня, о 10:00, на вулиці Басівкутській (біля рятувальної станції) відбудеться прибирання прилеглої території.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Віктора Шакирзяна.
Усіх небайдужих просять долучитися до спільної справи та разом зробити цю локацію чистішою і комфортнішою. Спільними зусиллями можна впорядкувати цю територію та вкотре нагадати про важливість дбайливого ставлення до довкілля.
Нагадаємо, 40 митців Рівного отримали персональні стипендії міської ради.
