Регіон РівнеДвоє підлітків врятували жінку, яка тонула у річці на Рівненщині

Двоє підлітків врятували жінку, яка тонула у річці на Рівненщині

Кілька днів тому шестеро підлітків по дорозі з ліцею помітили жінку, яка тонула у водоймі. Діти без вагань одразу ж зателефонували в швидку та поліцію. 

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.

Двоє з дітей, 14-річні Максим та Павло кинулися рятувати життя жінці. Сильна течія не стала на заваді порятунку. Вони змогли витягти жінку з води.

Попередньо, жінці стало зле на мосту і вона впала у річку. На щастя, обійшлося без травм, після медобстеження її відпустили додому.

14-річні хлопці проявили неабияку відважність і сміливість та зберегли життя громадянці.

Нагадаємо, на Рівненщині пасажирський поїзд наїхав на автівку: є загиблі (ФОТО).

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc