Днями патрульні отримали виклик на лінію 102: на вулиці Кобзарській сталася ДТП. Зіткнулися два авто — Audi та Opel.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Патрульну поліцію Рівненської області.
Інспектори встановили, що 24-річний водій Audi під час зустрічного роз’їзду не дотримався безпечного інтервалу та врізався в Opel.
Під час перевірки у водія Audi виявили ознаки сп’яніння. Алкотестер показав 2,77 проміле.
На водія склали протоколи за порушення ПДР, що спричинило ДТП, та за керування у стані сп’яніння.
Нагадаємо, на Здолбунівщині зіткнулися три авто.
