ДТП у Рівненському районі сталася вчора, 14 березня. Автомобіль з’їхав у річку. Унаслідок аварії загинуло подружжя.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду поблизу села Ходоси до поліції надійшло від очевидців 14 березня близько 20:10.
За попередньою інформацією слідства, 33-річна жителька Рівного разом із 44-річним чоловіком відпочивали поблизу річки. Близько 20:00 жінка, керуючи автомобілем Jeep Grand Cherokee, рухалася заднім ходом і не переконалася у безпечності маневру. У результаті автомобіль з’їхав у водойму.
Унаслідок ДТП подружжя загинуло на місці.



15 березня водолази дістали їхні тіла з річки. Наразі тривають аварійно-рятувальні роботи з підняття автомобіля на поверхню.
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель двох осіб, слідчі відкрили кримінальне провадження.
Триває досудове розслідування. Правоохоронці встановлюють усі обставини трагедії.
Нагадаємо, у Здолбунові вогонь забрав життя 56-річної жінки.
