Через ДТП у Рівненському районі, що сталася в селі Черниця, двоє сестер отримали травми та потребували допомоги медиків. Автопригода трапилася вчора, 13 квітня, близько 08:30 на вулиці Центральній в Корецькій ТГ.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
Подробиці ДТП у Рівненському районі: наїзд на перешкоду


Поліцейські на місці події встановили, що 22-річна жителька села Крилів за кермом автомобіля «Chevrolet» не впоралася з керуванням. Транспортний засіб виїхав на узбіччя, де допустив зіткнення з бетонною електроопорою та парканом.
У салоні автівки перебувала 16-річна пасажирка. Внаслідок удару молодшу сестру госпіталізували до лікарні з переломом ноги та забоєм тазу. Старшу дівчину, яка була за кермом, після огляду лікарями відпустили додому.
Розслідування ДТП у Рівненському районі за статтею ККУ
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 КК України. Правоохоронці встановлюють всі обставини, за яких сталася аварія.

Ця аварія наразі перебуває на стадії досудового розслідування. Поліція закликає водіїв бути максимально уважними за кермом та дотримуватися правил маневрування.
Нагадаємо, пошуки дитини на Сарненщині тривають дев’яту добу: ситуація станом на 13 квітня.
