Регіон РівнеДвох людей госпіталізували після ДТП у Рівненському районі: деталі від ДСНС

Двох людей госпіталізували після ДТП у Рівненському районі: деталі від ДСНС

Внаслідок ДТП у Рівненському районі двох осіб було терміново госпіталізовано до лікарні. Після того, як рятувальники деблокували їх із понівечених автівок.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУ ДСНС у Рівненській області.

Подробиці порятунку постраждалих під час ДТП у Рівненському районі

Аварія сталася вчора, 12 квітня на автодорозі Городище–Рівне–Старокостянтинів поблизу села Три Копці. Зіткнулися два легковика.

На місце події оперативно прибув черговий караул ДСНС. Використовуючи гідравлічний інструмент, фахівці звільнили затиснутих пасажирів, які не могли самостійно вибратися з салонів. Окрім допомоги потерпілим, вогнеборці провели заходи щодо запобігання пожежі, від’єднавши клеми акумуляторів та змивши залишки пального з проїжджої частини.

Понівечене авто після аварії
Фото – ГУ ДСНС у Рівненській області
Робота рятувальників на місці ДТП
Фото – ГУ ДСНС у Рівненській області

Ця ДТП у Рівненському районі наразі розслідується правоохоронцями, які з’ясовують причини зіткнення та встановлюють винуватців аварії.

Нагадаємо, втік з місця ДТП, але зупинив бордюр: у Рівному затримали п’яного водія Renault.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc