Регіон РівнеДіти з Рівненщини поїхали на оздоровлення

Діти з Рівненщини поїхали на оздоровлення

До центрів «Артек» на Київщині та Закарпатті поїхало 70 дітей.

Про це інформує очільник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

Вони з сімей учасників бойових дій, безвісти зниклих та загиблих, ВПО, з малозабезпечених родин, з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Загалом цьогоріч за 10 змін можливість оздоровитися у центрах «Артек» отримало 608 дітей з області.

Оплачує оздоровлення держава. Рівненська ОДА займається формуванням груп та організацією доїзду.

Щоб записати дитину на поїздку, представникам згаданих категорій необхідно звернутися до підрозділу соцзахисту у себе в територіальній громаді або до обласного профільного департаменту.

Триватимуть такі поїздки до кінця року.

Нагадаємо, у громадах Рівненщини проводитимуть зустрічі з ветеранами.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc