Регіон РівнеДе на Рівненщини відновлять опалення?

Де на Рівненщини відновлять опалення?

У зв’язку з тим, що в найближчі два дні на Рівненщині очікується сніг та мороз до 5 градусів в освітніх та медичних закладах відновлять подачу тепла. Відповідне доручення надав керівникам тергромад, які вже припинили централізоване теплопостачання, начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.

Керманичів, які вже «перевзулися» на літню гуму, просять утриматися від поїздок. Усіх інших – врахувати складну погодну ситуацію.

До слова, наразі на дорогах працюють понад 60 шляховиків, а також 54 одиниці техніки.

Нагадаємо, через прохолодну погоду у Костополі ще 2 квітня продовжили опалювальний сезон до 15 квітня.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc