Завтра 26 серпня у двох містах та селі на Рівненщині мешканці кількох вулиць залишаться без газу. Проте, щоб відновити людям газопостачання є умова.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську філію «Газмережі».
Фахівці обстежуватимуть будинки по вулицях:
- у Сарнах – по вулиці Соборна, 58;
- у Костополі – по вулиці Івана Крип’якевича, 7;
- у с. Новоставці на вулицях Травнева, Набережна, Шевченка, Івана Франка та Богдана Хмельницького.
Щоб пришвидшити робочий процес, мешканців Рівненщини просять фахівцям надати вільний доступ до газових приладів у кожному помешканні.
Нагадаємо, через ускладнення від коронавірусу на Рівненщині померла жінка.
