На Рівненщині зростає кількість хворих на грип, ГРВІ та COVID-19. За минулий тиждень зафіксовано 4225 випадків, з яких 806 — коронавірус.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
В області продовжує циркулювати субваріант Омікрона «Stratus». Серед його симптомів: нежить, кашель, підвищена температура, головний біль, втома, втрата нюху чи смаку, а також охриплість голосу.
Лікарі закликають вчасно звертатися до сімейного лікаря, робити щеплення та не забувати про профілактику — носити маску у місцях скупчення людей, мити руки.
Нагадаємо, через ускладнення від коронавірусу на Рівненщині померла жінка.
