Регіон РівнеЧи зросте на Рівненщині вартість проїзду у громадському транспорті?

Чи зросте на Рівненщині вартість проїзду у громадському транспорті?

Цьогоріч від перевізників Рівненщини було звернення щодо підняття вартості проїзду у громадському транспорті внутрішньообласного значення.

Про це під час онлайн-брифінгу повідомив перший заступник Рівненської ОДА Сергій Подолін.

– Основними факторами підняття є: зниження пасажиропотоку, зростання заробітної плати, додаткове навантаження, ремонтні роботи по транспорту. Тому це дійсно об’єктивна причина і я розумію клопотання наших перевізників. Поки що за результатами звернень перевізників питання про підняття цін на проїзд не розглядається через відсутність економічно обґрунтованих тарифів.

Чиновник не виключає повторних звернень від перевізників в адміністрацію через жваве обговорення вартості проїзду у Рівному. Влада буде аналізувати економічну виправданість вартості проїзду та можливість населення платити. Під час прийняття рішення будуть зважати на ці два фактори.

Також пан Сергій подякував перевізникам, які під час пандемії та важких економічних умов змогли зберегти сітку перевезень у Рівненській області.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc