Їм повідомлено про підозру у незаконному придбанні, перевезенні, зберіганні з метою збуту та незаконному збуті психотропної речовини, вчинені у складі організованої групи.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську обласну прокуратуру.
За даними слідства, злочинне угруповання та наркобізнес у серпні 2024 року організував 41-річний чоловік. До схеми він залучив ще трьох знайомих.
Чоловік через логістичну компанію замовляв гуртові партії метамфетаміну, передавав його спільникам, а ті фасували психотропну речовину у поліетиленові зіп-пакети, розподіляли її між собою та збували наркозалежним клієнтам «із рук в руки», а кошти передавали назад організатору.
Схема діяла з вересня 2024 по травень 2025 року, поки її не викрили правоохоронці.
Наразі один з учасників угруповання перебуває під вартою, двоє – вийшли під заставу, а ще один – під домашнім арештом.
Нагадаємо, житель Рівненщини продавав наркотики, перебуваючи на замісній терапії.
