Регіон РівнеЧоловік спершу потрапив у ДТП на Рівненщині, а потім випив пива (ФОТО)

Чоловік спершу потрапив у ДТП на Рівненщині, а потім випив пива (ФОТО)

Кілька днів тому, в одному із сіл на Дубенщині сталася ДТП. Спершу керманич трактора врізався у паркан, а потім – в дерево.

Як зазначили у прес-службі Патрульної поліції Рівненщини, далі винуватець аварії ще й хильнув алкогольного напою – пива.

Щоб перевірити вміст алкоголю у крові на місці події, 38-річний водій відмовився. На нього інспектори склали три постанови.

Фото – Патрульна поліція Рівненської області
Фото – Патрульна поліція Рівненської області
Фото – Патрульна поліція Рівненської області

Нагадаємо  в селі Обарів, що поблизу Рівного, сталася дорожньо-транспортна пригода. Там водій автомобіля не впорався з керуванням та влетів у двір приватного будинку. 

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc