Вчора, близько 17 години, 38-річний рівнянин залишив свою сумку на лавці біля магазину та відійшов, щоб провести знайомого.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.
У цей час невідомий чоловік побачив барсетку, наздогнав її власника, віддав річ та пішов. Невдовзі потерпілий виявив, що з його сумки зникли 400 доларів і 12 тисяч гривень.
Працівники карного розшуку через пів години встановили особу зловмисника: ним виявився 44-річний рівнянин, який «знайшов» барсетку. За місцем проживання він добровільно видав правоохоронцям крадене.
Чоловік раніше потрапляв в поле зору правоохоронців за незаконне зберігання наркотиків. Тепер відповідно до санкції статті йому може загрожувати від 5 до 8 років позбавлення волі.
Нагадаємо, житель Рівненщини вдарив ножем знайомого.
