Регіон РівнеЧетверо дітей загубилися у лісі на Рівненщині

Четверо дітей загубилися у лісі на Рівненщині

На лінію “102” надійшло повідомлення про те, що у лісі в селі Бугрин загубилось четверо дітей. На пошуки негайно виїхали місцеве відділення поліції, рятувальники і місцеві жителі села.

Як з’ясували поліцейські, четверо дівчат 11-ти та 12-ти років, близько 19 години вечора пішли гуляти в лісовий масив неподалік села. Вони почули музику із дитячого літнього табору, розташованого неподалік, та вирішили піти туди. Утім, коли йшли на звук — заблукали. Вирішили не гаяти часу, поки не стемніло, одразу зателефонували до поліції.

Правоохоронці, родичі та небайдужі місцеві жителі негайно розпочали пошуки неповнолітніх. Зорієнтувала їх місцева 12-річна дівчинка, яка зрозуміла, де можуть знаходитися дівчата. Тож, поїхала велосипедом показати можливе місце. Крики загублених допомогли швидко їх знайти.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc