Регіон Рівне"Червона" зона на Рівненщині: карантин можуть посилити (ФОТО)

“Червона” зона на Рівненщині: карантин можуть посилити (ФОТО)

На Рівненщині епідситуація щоденно погіршується. Медична система в області перенавантажена. Деякі лікарні вщент заповнені, щодня 10-20 смертей від Covid-19.

Про це вчора повідомили на позачерговому засідання обласної комісії ТЕБ і НС, під головуванням першого заступника голови ОДА Сергій Подолін.

– Маємо надвисокі показники летальності. Найближчі 2 тижні ми прогнозуємо подальше ускладнення епідемічної ситуації. Потрібні найбільш жорсткі заходи для стабілізації рівня захворюваності. Наразі 76% ліжок зайнято, резерву вистачить лише на кілька днів, – наголосив головний санітарний лікар області Роман Сафонов.

За словами начальниці управління медичної допомоги департаменту охорони здоров’я ОДА Олени Гандзюк, для лікування ковід-хворих оперативно додано ліжка у трьох лікарнях – Корці, Радивилові, Млинові. Ще дві лікарні лікарні – Володимирці та обласному госпіталі ветеранів війни – чекають на погодження із МОЗ.

Таким чином в області з’являться додаткові 250 ліжок.

Нагадаємо, що з 27 жовтня на Рівненщині ГУ Держпродспоживслужби у Рівненській області розпочало перевіряти ринків на дотримання карантинного законодавства, проводилася попереджувальна робота із продавцями та власниками торгових точок.

Фото автора (2020 рік)

За словами керівника ГУ Держпродспоживслужби у Рівненській області Володимира Лазарчука, на ринках області два дні поспіль інспектори фіксують значні порушення карантину: відсутній масковий режим, немає антисептиків, є скупчення людей. У разі недотримання карантинних вимог, ринки закриватимуть на термін до двох тижнів. Інакше епідемічну ситуацію не врятувати.

 

Фото автора (2020 рік)
Фото автора (2020 рік)

Також впродовж двох діб буде моніторитися ситуація у транспорті. Якщо перевізники не будуть дотримуватися норм, будуть жорсткіші рішення щодо перевезень.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc