Регіон РівнеЧергове пекло для автомобілістів є на півночі Рівненщині(ВІДЕО)

Чергове пекло для автомобілістів є на півночі Рівненщині(ВІДЕО)

Близько десять років місцеві мешканці просять відремонтувати дорогу від села Велике Вербче Володимирецького району. до смт. Степань Сарненського району.

Про це інформує Rivne_1283 в Instagram.

На відео можна побачити численні діри. Відомо, що деякі перевізники відмовляються взагалі їздити цією дорогою.

Читайте також: На Рівненщині школи готуються до перевірки

Також підписуйтеся на наш паблік у фейсбуці РівнеОнлайн
Підписуйтесь на наш телеграм канал Рівне Online
Цікаві новини на інстаграм-спільноті rivne.online

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc