Регіон РівнеЧерез снігоочисну техніку Дубно занурилося у пітьму (ФОТО)

Через снігоочисну техніку Дубно занурилося у пітьму (ФОТО)

Через снігоочисну техніку дубенчани залишились без світла. Працівники Дубенського РЕМ відновлюють електропостачання 140 абонентам вулиці Кременецької райцентру.

Про це інформує “Рівнеобленерго”.

Причина відсутності електропостачання в Дубно – автомобіль MAN, що здійснював снігоочисні роботи на дорозі збив дві опори та обірвав на трьох прогонах повітряні лінії.

Працівники поліції вже знають про цей інцидент та встановила осіб, які причетні до пошкодження майна “Рівнеобленерго”.

Наразі енергетики Дубенського РЕМ, попри складні метеорогічні умови, здійснюють заміну електроопор та проводять всі необхідні відновлювальні роботи.

Читайте також: Кого першими вакцинуватимуть на Рівненщині?

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc