Регіон РівнеЧерез Рівне проїжджатиме кортеж «На щиті»

Через Рівне проїжджатиме кортеж «На щиті»

Сьогодні 15 квітня через Рівне проїжджатиме кортеж «На щиті».

Як зазначили на Фейсбук-сторінці На ЩИТІ.Рівненшина, орієнтовно кортеж буде їхати зі сторони міста Дубно о 18:20-18:40.

Далі він прямуватиме з Боярки через центр Рівного (по Соборній) і до Судово-медичної експертизи.

Рівнян та усіх небайдужих просять гідно зустріти Героїв, зупинитися та вшанувати їхні подвиги.

Вічна шана та слава Героям!

Нагадаємо, у четвер, 19 квітня  у Рівному відкриють меморіальну дошку пам’яті загиблому на війні бійцю Олександру Садовчуку

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc