Регіон РівнеЧерез ожеледицю у Рівному різко зросла кількість травмованих мешканців

Через ожеледицю у Рівному різко зросла кількість травмованих мешканців

Через погіршення метеорологічних умов у Рівному різко зросла кількість травмованих. Разом з тим, така тенденція спостерігається не лише кілька останніх днів, а з початку лютого.

Про це інформує Рівненська міська рада.

– За останні дні у місті почастішали випадки травмування мешканців. У п’ятницю було 14 випадків, у суботу -17, у неділю-23, понеділок – 28, а вчора – 24 випадки, – розповів заступник міського голови Рівного Юрій Поліщук.

Зазначимо, що у порівнянні з січнем чи груднем, то наразі випадки звернень збільшилися у три рази.

Читайте також: Відомо кого в першу чергу вакцинуватимуть від Covid-19 на Рівненщині

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc