Через ворожі обстріли Рівненська АЕС знизила потужність двох енергоблоків.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на МАГАТЕ.
На прохання оператора енергосистеми довелось зменшити потужність двох із чотирьох енергоблоків Рівненської АЕС.
Також на Південноукраїнській та Хмельницькій АЕС втратили доступ до однієї зі своїх зовнішніх ліній електропередач.
Нагадаємо, у вересні минулого року над Рівненською АЕС на критично низькій висоті пролетів “шахед”.
