Регіон РівнеЧерез обстріли рф два блоки Рівненської АЕС працюють по-іншому

Через обстріли рф два блоки Рівненської АЕС працюють по-іншому

Через ворожі обстріли Рівненська АЕС знизила потужність двох енергоблоків.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на МАГАТЕ.

На прохання оператора енергосистеми довелось зменшити потужність двох із чотирьох енергоблоків Рівненської АЕС.

Також на Південноукраїнській та Хмельницькій АЕС втратили доступ до однієї зі своїх зовнішніх ліній електропередач.

Нагадаємо, у вересні минулого року над Рівненською АЕС на критично низькій висоті пролетів “шахед”.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc