Регіон РівнеЧерез аварію рівнян просять зробити запаси води

Через аварію рівнян просять зробити запаси води

Завтра, 22 листопада кілька будинків у Рівному залишаться без води. Причина – аварійна ситуація на водогоні. Рівнян просять зробити запаси води.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівнеоблводоканал.

Воду вимкнуть з 10 години ранку до 22 години вечора на вулицях Новодвірській, Хліборобів, Серпанковій, Спокійній, Спідвейній.

Додамо, що через аварійну ситуацію у селі Корнин та селищі Квасилів (лише багатоповерхівки) подача води буде з пониженим тиском води.

Водопостачання відновлять одразу після завершення аварійних робіт. Традиційно буде організовано підвіз питної води. Машина з питною водою в селищі Квасилів буде знаходитися біля магазину «Мавка».

Нагадаємо, розпочали подачу гарячої води жителям Рівного.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc