Регіон РівнеЧерез аварію багато людей у Квасилові залишилося без води

Через аварію багато людей у Квасилові залишилося без води

Сьогодні, 5 березня через аварію на водогоні мешканці приватного сектору селища Квасилів залишилися без води.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівнеоблводоканал.

Воду вимкнули у кількох будинках по вулицях Тополиній, Береговій, пров.Тополиному, Шкільній та Зеленій (частково).

Водопостачання відновлять одразу після завершення аварійних робіт. Традиційно буде організовано підвіз питної води.

Нагадаємо, ми повідомляли раніше, якою буде погода в Рівненській області завтра, 6 березня?

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc