Регіон РівнеЧерез атаки рф: на Рівненщині переглядають підходи до електропостачання

Через атаки рф: на Рівненщині переглядають підходи до електропостачання

На Рівненщині обговорили ситуацію з електропостачанням під час онлайн-наради з керівниками РДА та «Рівнеобленерго». Через постійні атаки по енергооб’єктах ситуація залишається складною, тому в області посилюють координацію.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на очільника Рівненської ОВА Олександра Коваля.

Керівникам районів доручили постійно моніторити питання світла та тримати зв’язок із громадами. Енергетикам — переглянути графіки відключень, щоб забезпечити їхню справедливість, адже недопустимо, коли одним споживачам вимикають світло частіше, ніж іншим.

Підприємства та установи, включно з критичними, мають бути готові переходити на альтернативні джерела живлення. Також у регіоні планують максимально задіяти когенерацію.

Жителів Рівненщини закликають економно користуватися електроенергією. В області наголошують: складно, але завдяки спільним діям ситуацію вдасться стабілізувати.

Нагадаємо, очільник Рівненщини перебуває на Запоріжжі із робочою поїздкою.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc