На Рівненщині обговорили ситуацію з електропостачанням під час онлайн-наради з керівниками РДА та «Рівнеобленерго». Через постійні атаки по енергооб’єктах ситуація залишається складною, тому в області посилюють координацію.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на очільника Рівненської ОВА Олександра Коваля.
Керівникам районів доручили постійно моніторити питання світла та тримати зв’язок із громадами. Енергетикам — переглянути графіки відключень, щоб забезпечити їхню справедливість, адже недопустимо, коли одним споживачам вимикають світло частіше, ніж іншим.
Підприємства та установи, включно з критичними, мають бути готові переходити на альтернативні джерела живлення. Також у регіоні планують максимально задіяти когенерацію.
Жителів Рівненщини закликають економно користуватися електроенергією. В області наголошують: складно, але завдяки спільним діям ситуацію вдасться стабілізувати.
Нагадаємо, очільник Рівненщини перебуває на Запоріжжі із робочою поїздкою.
