Рівненські стрільці відзначилися на чемпіонаті України з кульової стрільби. Усі спортсмени є вихованцями обласної школи вищої спортивної майстерності, їх тренує Сергій Бондар.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Рівненської обласної ради Андрія Карауша.
У командній вправі ПП-3 “золото” вибороли Олег Омельчук, Максим Камінський та Ілля Лащ. При цьому всі вони увійшли до першої десятки в особистому заліку.
У вправі “мікс” перше місце посіли Оксана Ковальчук і Максим Камінський.
Особисте “срібло” у вправі ПП-3 здобула Оксана Ковальчук.
Нагадаємо, представник Рівненщини серед призерів Єврофесту з кульової стрільби.
