30-31 серпня парк «Хімік» у Рівному став по-спражньому святковою локацією з благодійним акцентом. А все тому, що там відбувся Всеукраїнський фестиваль-ярмарок «Бульба-Фест», присвячений Дню міста Рівне. Як все було бачили журналісти Рівне Онлайн.


Упродовж двох днів для рівнян та гостей міста співали Chico & Qatoshi, Катя Качановська, Волинський народний хор та десятки інших артистів. Ярмарки, гастрономічні зони, дегустації, майстер-класи точно нікого не залишили байдужими. Дітей розважали аніматори, а також на території парку діяли атракціони, батути, аніматори.











«Бульба-Фест» у Рівному — це не лише смачні частування, музика та гарний настрій.


Дводенне свято стало ще й прикладом єдності, адже головним завданням було зібрати допомогу для ЗСУ. Саме вони — справжні Герої, завдяки яким можливі подібні події та радощі мирного життя.
Нагадаємо, в останню неділю серпня Рівне відзначає День міста: свято єдності та любові до рідного краю.
