Регіон РівнеБіля будівлі Рівненської ОДА підняли кримськотатарський прапор

Біля будівлі Рівненської ОДА підняли кримськотатарський прапор

Сьогодні, 26 лютого з нагоди Дня спротиву окупації Криму та Севастополя у Рівному поблизу будівлі ОДА замайорів кримськотатарський прапор. 

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.

Цей день повертає нас до подій початку війни росії проти України. 26 лютого до Верховної Ради Криму вийшли тисячі кримських татар, українців та представників інших національностей чинити спротив російській окупації та заявили світу про цілісність України. Люди, не бажаючи жити в окупації, зібралися на мітинг та не боялись заявляти про свою позицію.

Фото – Рівненська ОВА
Фото – Рівненська ОВА

Наступного дня, о 5-й ранку до парламенту та уряду АРК увійшли регулярні військові формування рф і захопили адмінбудівлі. Вже 16 березня 2014 року відбувся псевдореферендум про статус Криму. Відтоді Автономна Республіка Крим і місто Севастополь окуповані збройними силами росії.

Пам’ятна дата 26 лютого встановлена у 2020 році Указом Президента України № 58 на вшанування мужності й героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – в Криму та Севастополі.

Нагадаємо, Зеленський розповів, яким шляхом Україна готова повернути Крим.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc