Регіон РівнеБіля Бармаків горіло сміттєзвалище (ФОТО)

Біля Бармаків горіло сміттєзвалище (ФОТО)

Сьогодні рятувальникам надійшло повідомлення, що неподалік села Бармаки Рівненського району горіло сміттєзвалище. 

Про це повідомляє ГУ ДСНС Рівненської області.

На місце спалаху було направлено групу рятувальників. Відразу було подано вогнегасні речовини, через деякий час пожежу було ліквідовано.

Причину пожежі встановлюють.

Також підписуйтеся на наш паблік у фейсбуці Rivne Online 2.0

 

 

 

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc