Стало відомо, що після 10 квітня у центрі Рівного більше не роздаватимуть безкоштовні обіди, проте на фінальний виїзд сезону на підопічних чекає особливий сюрприз до свят.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Рівненської обласної ради Андрія Карауша.
У передвеликодню п’ятницю, 10 квітня, відбудеться останнє у цьому сезоні виїзне харчування для людей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Це означає, що тимчасово у центрі Рівного більше не роздаватимуть безкоштовні обіди, оскільки програма завершує свій зимовий цикл.
Цей сезон став для проєкту знаковим – десятим, ювілейним. За період з 8 грудня волонтери та соціальні працівники встигли видати понад 10 200 порцій гарячої їжі. Організація такого масштабного процесу стала можливою завдяки синергії благодійників та фінансуванню зі спільнокошту обласного та міського бюджетів.
Що чекає на рівнян у фінальний день:
- Останній виїзд польової кухні цього сезону.
- Додаткова видача святкових пасок та печива від Рівненського обласного центру з надання соціальних послуг.
- Підбиття підсумків десятирічної роботи волонтерського пункту.

Попри те, що вуличне харчування йде на паузу, соціальні служби продовжують підтримку вразливих верств населення у штатному режимі на базі стаціонарних центрів.
Нагадаємо, на одній з центральних вулиць Рівного завтра перекриють рух транспорту.
