Регіон РівнеУ центрі Рівного більше не роздаватимуть безкоштовні обіди: причина

У центрі Рівного більше не роздаватимуть безкоштовні обіди: причина

Стало відомо, що після 10 квітня у центрі Рівного більше не роздаватимуть безкоштовні обіди, проте на фінальний виїзд сезону на підопічних чекає особливий сюрприз до свят.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Рівненської обласної ради Андрія Карауша.

У передвеликодню п’ятницю, 10 квітня, відбудеться останнє у цьому сезоні виїзне харчування для людей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Це означає, що тимчасово у центрі Рівного більше не роздаватимуть безкоштовні обіди, оскільки програма завершує свій зимовий цикл.

Цей сезон став для проєкту знаковим – десятим, ювілейним. За період з 8 грудня волонтери та соціальні працівники встигли видати понад 10 200 порцій гарячої їжі. Організація такого масштабного процесу стала можливою завдяки синергії благодійників та фінансуванню зі спільнокошту обласного та міського бюджетів.

Що чекає на рівнян у фінальний день:

  • Останній виїзд польової кухні цього сезону.
  • Додаткова видача святкових пасок та печива від Рівненського обласного центру з надання соціальних послуг.
  • Підбиття підсумків десятирічної роботи волонтерського пункту.
Великдень 2026
Фото з відкритих джерел

Попри те, що вуличне харчування йде на паузу, соціальні служби продовжують підтримку вразливих верств населення у штатному режимі на базі стаціонарних центрів.

Нагадаємо, на одній з центральних вулиць Рівного завтра перекриють рух транспорту.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc