Регіон РівнеБез вуличного освітлення залишилося місто на Рівненщині

Без вуличного освітлення залишилося місто на Рівненщині

Місто Сарни, що на Рівненщині залишилося без вуличного освітлення. Такі міри запровадили на період, поки не врегулюється ситуація в енергетичній мережі України.

Як зазначили у прес-службі Сарненської міської ради, освітлення не вимикатимуть тільки на одній вулиці міста.

Це вулиця Широка. Мешканців громади та приватних підприємців просять мінімізувати використання електроенергії протягом усього дня.

Нагадаємо, ми писали раніше про готовність мобільних операторів до можливих блекаутів.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc